EKIPA lion sailing

Poznaj naszą kadrę!

Kadra Lion Sailing

Lew Cezary

Trener główny i kierownik półkolonii
Z żeglarstwem ma już styczność ponad 20 lat. Od zawodnika, członka kadry narodowej przez pomocnika trenera aż do trenera kadry narodowej. Ma na koncie kilka tytułów Mistrza Polski oraz czołówki Mistrzostw Europy. Wszystkich w koło zaraża żeglarstwem.
Kadra Lion Sailing

Maja

Kierowniczka półkolonii
Nasza główna dowodząca żeglarskich półkolonii. Była regatowa zawodniczka Optimista i Lasera. Obecnie doświadczona instruktorka Optimista oraz licencjonowana sędzia regat żeglarskich. Pod jej opieką każdy zawsze chcę iść na wodę :))
Kadra Lion Sailing

Łukasz

Instruktor żeglarstwa

Jeden z najbardziej utytułowanych członków naszego zespołu, obecnie Mistrz świata w olimpijskiej klasie 49er oraz członek kadry narodowej. Z wysoką skutecznością uczy żeglarstwa zarówno początkujących, jak i już umiejących pływać.

Kadra Lion Sailing

Przemek

Instruktor żeglarstwa

Wielokrotny Mistrz Polski, medalista Mistrzostw Europy, wieloletni członek kadry narodowej w olimpijskiej klasie Laser. Posiada ogromną wiedzę z zakresu żeglowania na Laserze i Optimiście. Jego oko z pewnością wypatrzy przyszłych mistrzów żeglarstwa.

Kadra Lion Sailing

Alicja

Wychowawczyni i Instruktorka żeglarstwa
Była wyczynowa zawodniczka klasy Optimist i Laser. Niegdyś Wicemistrzyni Polski w klasie Optimist. Obecnie instruktorka i wychowawczyni na półkoloniach. Z Alicją każdy młody dzieciak polubi żeglować.
Kadra Lion Sailing

Amelka

Wychowawczyni

Była zawodniczka olimpijskiej klasy Laser, obecnie instruktorka żeglarstwa. Zawsze uśmiechnięta od ucha do ucha, w pełni gotowa do nowych wyzwań. U jej boku wszyscy dobrze się bawią! 

Kadra Lion Sailing

Filip

Instruktor żeglarstwa
Żeglować zaczął już w wieku 5 lat i od tej pory przeskoczył całą drabinkę szkolenia przez członka kadry narodowej kończąc na instruktorze żeglarstwa. Obecnie trenuje również początkujących zawodników w odległej Dani.

Julia

Instruktorka żeglarstwa i wychowawczyni
Obecnie członkini kadry narodowej w klasie 470, wcześniej z powodzeniem startowała na klasie Laser. Pełna energii i dobrego humoru, zawsze gotowa do działania!  Z Julką u boku ciężko będzie się nudzić!
Kadra Lion Sailing

Dominika

Instruktorka żeglarstwa
Była regatowa zawodniczka klasy Optimist, obecnie członkini kadry narodowej klasy Laser i pomocniczka trenera. Na swoim koncie ma już kilka medali Mistrzostw Polski i z pewnością ten dorobek jeszcze powiększy.
Scroll to Top