Majówka nad Zegrzem – PPC już za 10 dni!

Już za dokładnie dziesięć dni rozpoczniemy nasze ulubione żeglarskie wydarzenie – Puchar Polski Centralnej im. trenera Wiesława Kopra! To niezwykłe wydarzenie, które z wielką radością organizujemy jako Lion Sailing już po raz ósmy. 🥳⛵️

W tym roku w Pucharze Polski im. trenera Wiesława Kopra powalczą 3 klasy: ⛵️ ILCA 7 ⛵️ ILCA 6 ⛵️ ILCA 4. Klasycznie oprócz sportowej rywalizacji, na drugi dzień regat zaplanowaliśmy integrację przy pysznym grillu 🤤 organizowanym jak co roku przez niezastąpionych rodziców z MKS „Dwójka”! A co z nagrodami? Dla zwycięzców mamy przygotowane atrakcyjne bony do sklepu żeglarskiego Sailovnia, abyście mogli uzupełnić swoje wyposażenie i przygotować się na kolejne wyzwania na wodzie. Nie zabraknie również losowania kolejnych upominków podczas zakończenia regat! W majowym klimacie Zalewu Zegrzyńskiego liczymy na doskonałą żeglarską pogodę i niesamowitą atmosferę!

Zgłoszeń do regat dokonacie przez https://www.upwind24.pl/regatta/puchar-polski-centralnej-2024-im-trenera-wieslawa-kopra-2024

Pamiętajcie że jeśli zgłosicie się i opłacicie wpisowe do 23.04.2024 do końca dnia, to skorzystacie z niższego wpisowego!

Koniecznie wpadajcie na naszego facebooka, na którego będziemy wrzucać relacje z regat i galerię zdjęć! Do zobaczenia nad Zegrzem!

Scroll to Top