Półkolonie żeglarskie Lion Sailing For Kids 2023

Wakacje na naszych półkoloniach żeglarskich Lion Sailing For Kids 2023 były niezwykle emocjonujące, pełne uśmiechów, nowych przyjaźni i przygód! 

W tym sezonie, organizując 6 turnusów, mieliśmy zaszczyt gościć łącznie 140 nieustraszonych małych żeglarzy! Każdy z turnusów był wyjątkowy, pełen entuzjazmu i radości, a dzieci miały okazję rozwijać swoje umiejętności żeglarskie, zdobywać nowe doświadczenia i zawierać przyjaźnie na pokładach naszych łódek.

Nauka i Zabawa nad Zalewem Zegrzyńskim:

Codziennie stawialiśmy na naukę poprzez zabawę, ucząc dzieci samodzielnego sterowania łódkami klasy Optimist. Rejsy turystycznymi łódkami Omega dostarczały niezapomnianych wrażeń, a zabawy na świeżym powietrzu sprawiały, że każdy dzień był pełen radości i uśmiechów.

Otwarcie Zapisów na Lato 2024:

Z radością informujemy, że już niedługo otwieramy zapisy na półkolonie na lato 2024, pełen nowych wyzwań i ekscytujących momentów! Zapisy na lato 2024 to szansa dla Waszych dzieci na kolejne niezapomniane chwile nad Zalewem Zegrzyńskim. Dołączcie do nas w żeglarskiej przygodzie, gdzie każdy turnus to nie tylko nauka czegoś nowego, ale także budowanie wspomnień na całe życie!
Scroll to Top